více informací k FUJIFILM FESTIVALU

Fujifilm Europe GmbH Česká republika představí na podzim první ročník fotografického festivalu FUJIFILM X FESTIVAL. Bude se konat od 25. do 28. října v areálu Golf & Ski resort Ostravice (nedaleko Frýdku Místku, 3 km od Frýdlantu nad Ostravicí) a návštěvníkům nabídne na 80 skupinových workshopů, přednášek, školení a besed zaměřených nejen na fotoaparáty značky FUJIFILM.


 

Česká pobočka Fujifilm Europe GmbH pořádá první ročník festivalu ve spolupráci se specializovanou prodejnou fototechniky FUJIFOTO (Wonder photo shop concept by FUJIFILM) a pobočkami Fujifilm Europe GmbH Polsko a Slovensko.

„Chceme přijít s něčím novým, co zasáhne širokou fotografickou komunitu v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku. Fujifilm má spoustu talentovaných fotografů, kteří jsou schopni své know-how předat dále do komunity. Forma čtyřdenního „soustředění“ daleko od Prahy a shonu velkoměsta nám proto přijde nejlepší volbou,“ říká o festivalu Vladimír Makudera, Key Account Manager Fujifilm X-Series.

V rámci workshopů a přednášek se návštěvníci setkají s FUJIFILM X-Photographers jak z České republiky, Slovenska a Polska, tak i dalších zemí. Program bude zaměřený na široké spektrum fotografických i video žánrů, ale i na zpracování fotografií a tvorbu videa od samotného natáčení přes střih, až k finálnímu exportu.

Přednášky, školení a besedy budou probíhat přímo v Golf & Ski resort Ostravice, workshopy s fotografy se budou odehrávat v širokém okolí areálu, v rozmanitém regionu Beskyd. To přinese návštěvníkům možnost zúčastnit se naprosto unikátních workshopů, které dosud neměli možnost zažít.

Na festivalu bude zajištěna možnost zapůjčení fototechniky Fujifilm včetně veškerého fotografického příslušenství, jako jsou stativy, filtry, stabilizátory pro natáčení videa a další. Pro návštěvníky, kteří se zajímají o tisk fotografií, budou na místě k dispozici tisková řešení Fujifilm.

Kompletní program bude zveřejňován postupně v průběhu a září. Prodej vstupenek na festival i na jednotlivé workshopy bude brzy probíhat přes web fujifoto.cz. Veškeré informace o festivalu budou dostupné na webu xacademy.cz.

Facebook Comments
(Visited 369 time, 1 visit today)
Sdílejte
 •  
 •  
 •  
 • 1
 •  
  1
  Share
 • 74
 •  
 •  

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..