nový firmware pro X-PRO 2

tisková zpráva fujifilm CZ :

Nová verze firmwaru pro lepší výkon FUJIFILM X-Pro2  je nyní ke stažení zdarma

06.10.2016

Společnost Fujifilm (President: Kenji Sukeno) s potěšením oznamuje novou verzi firmwaru (Ver. 2.00) pro fotoaparáty FUJIFILM X-Pro2, která je nyní dostupná ke stažení zdarma.  S přidanou výkonností poskytnutou touto aktualizací firmwaru, je bezzrcadlový fotoaparát FUJIFILM X-Pro2 vedle nového bezzrcadlového fotoaparátu FUJIFILM X-T2 D-SLR jeden ze dvou vlajkových lodí fotoaparátů X řady.

Klíčové funkce firmware verze 2.00 pro X-Pro2

1. Nový ostřící algoritmus, který je zavedený do FUJIFILM X-T2 bude také zaveden do FUJIFILM X-Pro2. Výsledkem je přesnější ostření a sledování ostřícího bodu v AF-C módu bude vylepšen. Množství ostřících bodů bude zvýšeno ze 77 na 91 bodů (13×7) a z 273 na 325 bodů (25×13) k vylepšení pole pro ostření.

*Vyjma nového vlastního nastavení AF-C funkcí.

2. Kompatibilita s novým bleskem EF-X500 umožní bezdrátový vícenásobný záblesk s TTL kontrolou až do tří skupin blesků s vysokorychlostní synchronizací.

3. AUTO POWER OFF bude mít nyní volby 15 sekund, 30 sekund a 1 minutu. AUTO POWER SAVE funkce, která byla dříve dostupná jen v ECONOMY módu, je nyní dostupná i jako volba v HIGH PERFORMANCE a STANDARD módech, aby dovolovala uživatelům minimalizovat spotřebu baterky.

4. Pozice ostřícího bodu propojeného s parallaxem bude zobrazena, aby poskytovala přesnější a snadněji použivatelný optický hledáček i přes to, kdy funkce asistenta ostření je vypnutá.

Více vylepšení

V našem soustavném snažení se o vylepšení uživatelského požitku z produktů Fujifilm, aktualizace verze 2.00 firmwaru bude poskytovat celkem dvacet vylepšení pro X-Pro2.  Seznam všech vylepšení naleznete v odkazu níže.

Stažení firmwaru

Pro stažení nové aktualizace firmwaru pro X-Pro2 klikněte na odkaz níže

www.fujifilm.com/support/digital_cameras/software/firmware/x/xpro2/index.html

 

Facebook Comments
(Visited 312 time, 1 visit today)
Sdílejte
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 74
  •  
  •  

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..