Fujifilm X-Pro2 konečně představen!

Po měsících očekávání dohadů firma Fujifilm Konečně představila nástupce přelomového fotoaparátů X-Pro1 novinku Fujifilm X-Pro2!

ZDA se naplnila očekávání mnoha Fuji X fotografů, pokud JDE O Technické parametry Teto dlouho očekávané novinky, můžete posoudit sami.

Dle prvních dojmů z recenzí Fuji X fotografů, kteří Meli možnosť FotoAparátu Fujifilm X-Pro2 Jiz otestovat, vypadá novinka Více než nadějně Určitě zamotá hlavu nejen mnohým fotografickým nadšencům z rad Fuji X fotografů, pivo i tech, kteří o přechodu na Fuji X systém Zatím Jen uvažují.

 

xpro2

 

Zde JSOU některé hlavní Funkce fotoaparátů Fujifilm X-Pro2

Nove vyvinutý senzor 24.3MP X-Trans CMOS III

Jedinečný Náhodné vybraný barevný filtr, which omezuje moaré falešné barvy, Aniz by było potrebne použít optický LP filtrace. Pálená Tyto Barevné filtry TaKé zvyšují Rozlišení, takže PŘI Fotografování s objektivem Fujinon s vysokým rozlišením vytváří FotoAparátu obrázky s rozlišením, Které JE vnímáno Jako Daleko vyšší, Nez JE Skutečný Počet použitých pixelů.

Nový vysoce účinný systém Zpracování obrazů s procesorem X Pro

Procesor X Pro, which se muze pochlubit čtyřnásobnou rychlostí Zpracování obrazů ve srovnani y konvenčními systémy, MA i prez Vyšším Rozlišení rychlejší VŠECHNY Doby odezvy. Došlo k navýšení rychlosti zápisu, Doby potrebne ke spuštění rychlosti vysokorychlostního sériového Fotografování. Nový systém Zpracování obrazů v kombinaci se senzorem X-Trans CMOS III dosahuje jeste Větší rychlosti automatického zaostření, snižuje sečíst reprodukci Tonu barev, ktera překonává dřívější systém procesor EXR II.

První vyspělý Hybridní multifunkční hledáček na svete nabízí výhody Jak optického, Tak i elektronického hledáčku

FotoAparátu X-Pro2 JE vybaven optickým hledáčkem i elektronickým, takže jeho uživatele mohou využít Oba. Optický hledáček pro Prime zobrazení fotografovaného předmětu, elektronický pro nastaveni náhledu. Možnosť okamžitého Přepínaní Mezi těmito dvěma Typy hledáčku se poprvé objevila u fotoaparátů X100 obj ROCE 2011, ALE Poslední verze použitá u prístroje X-Pro2 JE nejvyspělejším hybridním hledáčkem. Je vybaven funkcí Multi-Zvětšení, ktera Automatický zapíná zvětšení hledáčku PODLE použitého objektivu, a Vyjměte elektronických dálkoměrem, which zároveň zobrazuje elektronický hledáček v horní časti optického hledáčku.

Nová Ohnisková štěrbinová Závěrka s maximální rychlostí 1/8000 sa synchronizací blesku Až 1/250 s

Rychlejší mechanická Závěrka zajišťuje Větší pružnost PŘI volbě Clony objektivu PŘI Fotografování ve vysoce jasném Prostředí Nebo PŘI Fotografování s bleskem ve DNE. Ačkoliv kromě Toho PŘI pouziti vyšších rychlostí závěrek dochází zpravidla ke zvýšení Hluku vibrací, FotoAparátu X-Pro2 JE Tissi jeho vibrace Menší ve srovnani y konvenčními modely Díky optimalizaci klíčových ovládacích prvků na Dilu.

Robustní nepřízni Weather odolné Tělo fotoaparátů vyhovuje potřebám profesionálních fotografů.

Tělo fotoaparátů JE Vyrobeno ze čtyř kusů hořčíkové slitiny JE utěsněno v celkem 61 bodech každé časti Díky Tomu JE prachotěsné, odolné proti stříkající Vodě schopné provozu PŘI teplotách Až dělat – 10 ° C. Krome Toho Má duální otvory pro karty SD, Což zajišťuj vyšší spolehlivost ukládání obrazů.

Vlastnosti výrobku

Maximální kvalita obrazu Díky senzoru sv Současné Dobe nejvyšším rozlišením, which JE součástí fotoaparátů rady Xa jedinečné Barevné technologie vyvinuté za Více než 80 let výroby filmů

· FotoAparátu X-Pro2 JE vybaven senzorem Novým 24.3MP X-Trans CMOS III, which využívá jedinečný Náhodné vybraný barevný filtr ke snížení moaré omezení falešných barev, Aniz by było Nutné používat optický LP filtr (OLPF). Vyloučením OLPF dochází k maximalizaci rozlišovací Schopnosti objektivu FUJINON Tima JE zajištěno vytvoření snímků, Které JSOU srovnatelné se snímky pořízenými POMOCI Většího senzoru s vyšším rozlišením.

· Jedinečná technologie Reprodukce barev SPOLEČNOSTI Fujifilm vyvinutá za 80 let výroby fotografických filmů zajišťuje Nádherné barvy, Přesně takové, Jak si pamatujete JE, Včetně teplých tělových Tonu, Jasně Modrého Nebe Živé zeleně listů.

· FotoAparátu XC-Pro2 MA nový filmový Simulační režim ACROS. S využitím vysoké výkonnosti Zpracování procesoru X Pro FotoAparátu v tomto režimu vytváří Hladké tóny, hlukové Černé Bohaté textury, Které zdaleka předčí konvenční jednobarevné režimy.

· Nový režim Grain Effect Doda fotografiím zrnitost. Pomoči Toho režimu JE možné pořizovat fotografie, Které připomínají fotografie na Starych filmech, zejména KDYŽ fotografie vytiskneme.

· Další snížení hlučnosti było možné zdokonalením technologie Zpracování signálu. Było TaKé dosaženo vysoké citlivosti ISO Tak, ZE JE nyní s důvěrou Možno použít celý Rozsah citlivosti Až dělat maximální hodnoty ISO 12 800. Dokonce i vyšší nastaveni MAJÍ plynulejší přechody hlubší černé odstíny, Což obrovským způsobem zlepšuje možnosti Fotografování PŘI Nízké hladině Osvícení.

· Zvýšená rýchlosť přenosu elektrického Náboje algoritmus znamenají ultra vysokou rýchlosť odečtu. Chcete-li Vede k významnému zlepšení funkcí automatického ostření Včetně rychlosti sériového Fotografování.

X-Pro procesor s ultra vysokou výkonností se muze pochlubit rychlostí Zpracování, ktera JE čtyřikrát vyšší Nez rýchlosť konvenčních procesorů.

· Vysoce výkonný procesor X Pro Dramatický zrychluje Široké spektrum dob odezvy. Doba potřebná ke spuštění JE nyní Jen 0,4 sekundy FotoAparátu se TaKé muze pochlubit nejkratším intervalem PŘI Fotografování, which JE 0,25 sekundy, prodleva závěrky ČASU JE 0,05 sekundy na Automatické ostření trvá 0,06 sekundy.

· Díky pouziti komprimovaných souborů RAW výkonnost funkčnost nyní splňuje Požadavky profesionálních fotografů Včetně rychlejšího živého náhledu dokonce filmů s vyšším rozlišením.

Nejvyspělejší Hybridní multi hledáček, which JE kombinací optického elektronického hledáčku

Elektronický hledáček využívá displej s tekutými krystaly 2,36 pixelů. Rýchlosť displeje se zvýšila z 54 snímků za sekundu u předešlého modelu na maximální rýchlosť 85 snímků za sekundu, Což snižuje Významné zpoždění zobrazení PŘI sledování pohybujícího se objektu. Došlo ke snížení TaKé Doby zatemnění po spuštění na zhruba polovinu, Tedy 150 ms, Což JE srovnatelné s optickým hledáčkem.

· Optický hledáček JE navržen na základe osvědčeného SYSTÉMU fotoaparátů X-Pro1. Obsahuje mechanizmus Dioptrické korekce mA delší maximální Vzdálenost oka od hledáčku 16 mm, takže JE snadnější dívat se skrze hledáček. Krome Toho došlo ke zvětšení rámečku v hledáčku pro dálkové Fotografování z ohniskové vzdálenosti 60 mm NA 140 mm, Což DÁLE zlepšilo praktičnost Pohodlí.

· FotoAparátu X-Pro2 JE vybaven režimem elektronického dálkoměru (ERF), which was vysoce CENEN na přístrojích rady X100. Zobrazuje malý elektronický hledáček v horní časti optického hledáčku, Což JE možné použít k ověření ohniska, úhlu pohledu, expozice vyvážení bílé v reálném případě bych PŘI Fotografování POMOCI optického hledáčku.

Počet volitelných ostřících bodů se zvýšil ze 49 u předcházejících modelů na 77 s cílem zlepšit funkčnost zrychlit Automatické ostření.

· Zhruba 40% zobrazené plochý JE nyní pokryto pixely pro rychlou AF POMOCI fázové polymerázové řetězové reakci, Což znamená Dramatické zvýšení rychlosti ostření PŘI Fotografování pohybujících se objektů. Kombinací Schopnosti Zpracování Novým procesorem X Pro s rychlostí kontrastního automatického ostření odečtu, ktera JE Dvakrát vyšší Nez dříve, FotoAparátu X-Pro2 dosahuje největší rychlosti automatického ostření Mezi Všemi fotografickými přístroji rady X.

· Díky zdokonalení prediktivního algoritmu automatického ostření zvýšení přesnosti INFORMACÍ o Af POMOCI fázové detekci, JE možné sériové Fotografování PŘI rychlosti Až 8,0 snímků za sekundu.

Robustní spolehlivé Tělo fotoaparátů, Které odolá čemukoliv, co s Nim mohou Profesionální fotografové udelat

· Těleso fotoaparátů JE Vyrobeno z tuhé hořčíkové slitiny JE utěsněno na šedesát jedna místech, Díky čemuž JE FotoAparátu odolný vůči stříkající Vodě i prachu. Je schopen fungovat TaKé PŘI teplotě AZ – 10 ° C, takže JE možné ho použít Temer kdekoliv, Aniz by było Nutné starat o sobě o podminky.

· Má stejnou pololesklou povrchovou úpravu Jako FotoAparátu X-Pro1. Povrchovou úpravu JE možné nanést Až po důkladném vyleštění a ta Pak Doda přístroji luxusni vzhled, which potěší fotografické nadšence.

· Štěrbinová Závěrka se nyní muze pochlubit Nejvyšším rychlostí 1/8000 s, synchronizací blesku Až 1/250 životností závěrky 150 000 snímků, Což ji Cini zároveň univerzální i spolehlivou.

· Duální otvor pro karty SD was dělat fotoaparátů rady X integrován poprvé. Nejen Zé prodlužuje dobu Mezi potřebnými výměna mi karet, umožňuje TaKé sériové násobné Fotografování snižuje riziko Ztráty dat.

· Zadní displej LCD používá třípalcovou obrazovku s 1,62 miliony pixelů. Chcete-li Jej Cini dokonalým profesionálním sestavování obrazu i profesionální posuzování snímků ze senzoru X-Trans CMOS III z hlediska ostrosti, přesnosti barev vyvážení bílé.

Díky umístění hlavních funkcí na pravé Straně tělesa fotoaparátů JE možné obsluhovat VŠECHNY ovládací prvky, Aniz byste sundali oko z hledáčku.

· Ovladač rychlosti závěrky, kompenzace expozice ovladač páčka pro Přepínaní hledáčku JSOU vyfrézovány z hliníku pro krásný vzhled a pocit Pohodlí.

· Součástí ovladace rychlosti závěrky JE nyní ovladač citlivosti ISO, which připomíná Staré filmové Kamery. Pro znamená, Zé nastaveni fotoaparátů JE možné pouhým pohledem Ověřit, Aniz by było Nutné JEJ zapínat.

· Na Prepínač kompenzace expozice była přidána POLOHA (C). Volbou Teto Funkce přepnete kompenzaci expozice na PŘEDNÍ Prepínač zvýšíte Rozsah na ± 5EV.

· Přepínače povelů funkcí JSOU nyní na PŘEDNÍ i zadní Straně fotoaparátů. Díky Nedávno přidané funkci tlacitka se nyní snáze používají, pivo i presto była zachována jejich Odolnost vůči prachu stříkající Vodě.

· Součástí aparátu JE celkem šest funkčních tlačítek, která s umožňují snazší prístup k pravidelně používaným funkcím.

· Přidání Funkce Měření se zdůrazněným středem JE IDEÁLNÍ pro Každodenní Fotografování s použitím optického hledáčku. Protože se Jedna o základnější způsob Měření, JE určena zejména pro fotografy, kteří se nechtějí spoléhat na vysokou Úroveň automatizace Měření.

· Nová ostřící páčka umožňuje uživatelům Rychle zvolit bod zaostření urychlit Fotografování.

Nové reseni uživatelského grafického Rozhraní

· Nabídka Na obrazovku byly doplněny Nové kategorie položek, Které umožňují rychlejší prístup k požadovanému menu.

· V nové funkci Moje menu JE možné registrovat AZ 16 Casto používaných položek. Pokud JE zkombinujeme se 16 položkami z Q Menu, JE možné vytvořit celkem 32 zkratek.

· Displej hledáčku nabízí Lepší MOŽNOST přizpůsobení potřebám uživatele Muze Tak Lepe vyhovět individuálním potřebám fotografa.

· Došlo ke změně pisma Uspořádání obrazovky Tak, ABY była přehlednější vypadala stylověji.

· Součástí režimu hledáčku se Stala Funkce simulace Ramu zobrazení. Její pomoči JE možné potvrdit uhel pohledu PŘI každé ohniskové vzdálenosti, Aniz by było Nutné měnit objektiv, takže uživatel Muze Objektivy měnit s Větší přesností.

 

Odkazy Na některé z prvních recenzí Fuji X Pro2

http://fujilove.com/pre-production-review-fujifilm-x-pro-2/

Fuji X Pro2 Jozef Peniak, První zkušennosti

 

Videorecenze Nathan Elson:

Fuji X Pro2 Nathan Elson

 

Pokud Máte o TENTO FotoAparátu zájem, můžete si JEJ nezávazně předobjednat na  www.Fujifoto.cz

Facebook Comments
(Visited 935 time, 1 visit today)
Sdílejte
 •  
 •  
 •  
 • 7
 •  
  7
  Shares
 • 74
 •  
 •  

1 trackback / pingback

 1. Fujifilm novinky roku 2016! | fujiclub.cz

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..