2x ocenění EISA 2014 pro fotoaparát X-T1 a objektiv FUJINON XF56

 

Dvojité vyznamenání cenou EISA 2014 pro společnost Fujifilm fotoaparát X-T1 a objektiv FUJINON XF56mmF1.2 R

image006

Společnost FUJIFILM s potěšením oznamuje, že její dva výrobky, FUJIFILM X-T1 a FUJINON XF56mmF1.2 R byly oceněny při posledním předávání cen asociace EISA 2014 (Asociace vydavatelů multimédií) (the European Imaging and Sound Association).

 

Fujifilm fotoaparáty třídy X pravidelně triumfovaly při udílení cen EISA v posledních 3 letech s produkty „FUJIFILM X100“ v roce 2011, „FUJIFILM X-Pro1“ v roce 2012 a „FUJIFILM X100S“ v roce 2013.

 

1. Evropský fotoaparát s pokročilým kompaktním systémem roku 2014 – 2015: „FUJIFILM X-T1“ Prvotřídní fotoaparát s vyměnitelnými objektivy

„Fujifilm X-T1 zachycuje ducha 35mm zrcadlovky lépe než kterýkoliv jiný digitální fotoaparát dneška. Jeho retro styl s tradiční řadou tlačítek má široké využití, ale je to výkon fotoaparátu a kvalita obrazu, které z něj dělají vítěze.

Jeho prověřený X-Trans CMOS II senzor dodává obrazu mimořádnou kvalitu i při vysokém ISO nastavení. Jeho velký elektronický hledáček s vysokým rozlišením je jeden z nejlepších dostupných a všeobecnou výkonnost, od rychlosti zaměřování a focení až po jeho Wi-Fi funkce, je těžké zaskočit. Vše toto uvnitř zabaleno do lehkého, kompaktního a přitom robustního obalu ze slitiny magnesia, odvolávacímu povětrnostním vlivům, z něj dělá zaslouženého vítěze.“

 

 

2. Evropský kompaktní objektiv roku 2014 – 2015: „FUJINON XF56mmF1.2 R” X-Mount vyměnitelný objektiv

„Ideální pro portrétové fotografie, Fujinon 56mm F1.2 R s velkou clonou je krátkodobý objektiv, který vytváří i do šíře ostré fotografie s krémovým, nádherně vypadajícím rozostřeným pozadím. Díky dvěma elementům ED (extra nízký rozptyl) skla je chromatická aberace pod kontrolou a prakticky je neviditelná. Jedná se o klasicky vypadající dobře postavený objektiv, který také nabízí manuální clonový kroužek, aby ladil s tradičními tlačítky fotoaparátu Fujifilm X-range, který je navržen v retro stylu.“

 

Fujifilm bude nadále pracovat na rozvoji vynikajících výrobků a služeb, které oslovují potřeby uživatelů a tím přispívat k dalšímu vylepšení/zlepšení kultury fotografování.

 

 

*EISA (Evropská asociace pro obraz a zvuk) je asociace vice než 50 specializovaných časopisů z 20 evropských zemí. Šéfredaktoři všech EISA členských časopisů se setkávají každý rok v červnu, aby rozhodli, které z výrobků analyzovaných v jejich publikacích v průběhu uplynulého roku si zaslouží vytouženou cenu EISA. Ceny se udělují v šesti kategoriích: audio, domácí kino, in-car elektronika, mobilní elektronika, fotografie a video.

 

 

Facebook Comments
(Visited 223 time, 1 visit today)
Sdílejte
 •  
 •  
 •  
 • 3
 •  
  3
  Shares
 • 74
 •  
 •  

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..